İntema Mutfak’tan Mutfaklara Pratik Çözümler

İntema Mutfak - Dolap ve Çekmece Aksesuarı

İntema Mutfak - Dolap ve Çekmece Aksesuarı

Modüler ürün seçenekleri ile her türlü beğeni ve ihtiyaca yönelik mutfaklar tasarlayan İntema Mutfak, kullanıcısının mutfağından maksimum düzeyde faydalanması için gereken her türlü estetik ve teknik detayı da tasarlıyor. İntema Mutfak, mutfaklardaki tüm eşyaların düzenli ve korunaklı olarak depolanmasını ve pratik yaşam alanları yaratılmasını sağlayacak fonksiyonel çözümler sunuyor.

Bu çözümlerden bazıları:

1- “Sürgülü eviye dolabı”, mutfakta tezgah altlarını da efektif olarak kullanma imkanı sunarken, mutfak temizlik gereçlerinin düzenli olarak depolanmasını sağlıyor.

2- “Fonksiyon duvarı”, kağıt havluluktan folyoluğa, CD’lik aksesuarlarından değişik ebattaki raflara ve bıçaklığa kadar farklı aksesuar alternatifleri ile mutfağı kullanışlı ve eğlenceli hale getirirken depolama ihtiyacına yeni bir yaklaşım getiriyor.

3- “Köşe dolabı”, mutfaktaki kör noktaları değerlendirirken hareketli tepsisi ile tencereler için depolama imkanı sunuyor.

4- “Boy kiler dolabı”, mekandaki yer kaybını minimize ederken döner mekanizması ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

5- “Cam stor dolaplar”, küçük ev aletleri ve el altında durması gereken ürünleri saklamak için tasarlanırken mutfaklarda vitrin etkisi yaratıyor.

İntema Mutfak, Türkiye genelindeki 46 satış noktasında bulunan uzman kadrolarıyla, satış öncesi yönlendirme, danışmanlık, projelendirme ve mimari hizmetin yanı sıra satış sonrası montaj ve servis hizmetleri sunuyor.

Kaynak : raf.arkitera.com

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.