Linens’te Yüzde 50 İndirim Kampanyası

Linens, fiyatlarını farklı bir hava yaratmak isteyenler için perdelerde, yatağında, uyku kalitesinde değişiklik yapmak isteyenler için de kaz tüyü yastık ve yorganlarda % 50 indirim yaptı. Üstelik peşin fiyatına 8 taksit imkanı da sunuyor. Ayrıca Linens, çift kişilik kaz tüyü yorganı 216 TL’den 108 TL’ye, tek kişilik kaz tüyü yorganı 198 TL’den 99 TL’ye ve 50×70 cm kaz tüyü yastığı 44 TL’den 22 TL’ye satışa sunuyor.

Modern, retro, klasik tasarımlı, pek çok kumaş seçenekleriyle, nakışlı, işlemeli ürünleriyle birbirinden değişik 46 perde modeli herkesin zevkine ve evine uygun konseptli ürünleri 2000 yılından beri 9 ülkede, 95 mağazasıyla Linens, şubelerinde sizleri bekliyor.

Ayrıntılı bilgi için ; www.linens.com.tr

About author View all posts

brc

1 CommentLeave a comment

  • Yaklaşık on yıldır linens müşterisiyim. Kaliteden ve sunumdan halkla ilişkilerden çok rahatım.Verdiğim paranın araya gitmediğini iyi biliyorum. Marka diyince ben Linens diyorum.Evimde her ürün linensten alınma. Kampanya dönemlerini özellikle takip etmeye özen gösteriyorum. Fırsat buldukça da mağazalardayım..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.