Bellona Ev Modası Elegance ile Devam Ediyor

Bellona - Elegance Oturma Grubu

Bellona - Elegance Oturma Grubu

Ev modasının öncüsü Bellona, 2009 tasarımlarını art arda tüketici ile buluşturmaya devam ediyor. Her zevke hitap eden ürünleri ile ev modasının yönünü belirleyen Bellona, Elagance Majör ve Elegance Lüks olarak iki farklı alternatifle tüketiciyle buluşturuyor. Yeni koleksiyonun iddialı ve şık tasarımı Elegance ile Bellona, salonlarda yeni trend bakır ve krem deri renginin büyüsünü gözler önüne seriyor.

Deri ve parlak kumaşlarla bütünleşen ve farklı bir tarz yaratan Elegans Lüks, iki adet üçlü kanepe ve iki adet berjerden oluşuyor. Deri ve parlak kumaştan tasarlanan kırlentlerin üzerindeki swarovski taşlı toka ile model, güzelliği detaylar içerisinde de göz alıcı şekilde yansıtıyor. Fonksiyonel olarak da kullanım kolaylığı sağlayan Elegance’ın kanepeleri yatak ve sandık olarak kullanılabiliyor. Bellona ev modası konsepti çerçevesinde takım için özel olarak ürettiği sehpa ile de hem dekoratif hem de kullanışlı bir ünite sunuyor. Elegance’ın şıklığını tamamlayan Bellona halılar da salonlarda ayrı bir atmosfer yaratıyor.

Parıltıyı sevenler ve evini Bellona farkı ile döşemek isteyenler için Elegance, Türkiye çapına yayılmış 800’e yakın Bellona mağazasında tüketiciyle buluşuyor.

Ayrıntılı bilgi için : www.bellona.com.tr

Kaynak : www.yenilikleronline.com

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Eric Chou