Petra’dan Farklı Karo ve Rulo Halılar

Petra - Halı,Taş,PVC,Kauçuk

Petra - Halı,Taş,PVC,Kauçuk

Hızla artan pazar payına ilaveten üstün kalite ve hizmet anlayışı ile kendine yapı sektöründe sağlam bir yer edindi. PETRA, kullanıcı memnuniyetini temel prensip olarak benimsemiş olup, kullanıcı odaklı ve hızlı çözümleri çok kısa sürede yaratabilme ve uygulama yeteneğine sahip. Sahip olduğu bu mobil ve analitik yapı, firmayı sektörde önemli projelerin tercih edileni kıldı. Uluslararası kalite standartları ve çevre sorumluluğu konusunda önde gelen markalardan olan Desso, dayanıklılık, ürün ve renk çeşitliliği, özel desen uygulamaları ile iç mekan zemin tasarımlarında estetik ve konfor sağlayan ürünleriyle mimarların tercihi oluyor.

Zemin kaplama malzemelerinde sektörünün lider kuruluşlarından biri olan PETRA, 1993’ten beri hizmet veriyor. Zemin sektöründe çeşitli hizmetlerde bulunduktan sonra firma, dünyanın önde gelen sanayi halısı üreticilerinden Desso`nun bayisi oldu, ayrıca Armstrong DLW halılarının da Türkiye temsilciliğini alarak büyüdü ve gelişti.

Ofisler, oteller, alışveriş merkezleri, mağazalar, kafeler, restoranlar, bankalar, havaalanları, sinema, kütüphane, toplantı ve konferans salonları, hastaneler, okullar, camiler, evler, kamu binaları, yolcu gemileri ve uçaklarda rahatlıklta uygulanabiliyor.

Polyscan-computer guard, anti-statik, iletken, yoğun trafiğe dayanıklı, 50×50 cm karo ve 4 mm eninde rulolar, solüsyon boyalı poliamid, yanmaya dirençli, termal dirençli, renk korunumu, kire dayanıklı, ezilmeye dirençli, nem geçirgenliği, antisoil, leke direnci.

Ayrıntılı bilgi için : www.petratr.com

kaynak : raf.arkitera.com

               

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.