Hafele’den Yükseltici Mekanizma Plazma Lift

Hafele - Plazma Lift

Hafele - Plazma Lift

Mobilya, kapı donanım ve aksesuarları alanında geniş ürün yelpazesine sahip olan ve dünya çapında kaliteleri kanıtlanmış birçok markanın da Türkiye distribütörlüğünü yürüten Häfele, yaşam alanlarına özel çözümler sunmaya devam ediyor. Günümüzde önem kazanan, işlevsellik, estetik ve kalite kavramlarını ön planda tutarak sunduğu akılcı ürünleri ile hayatımızı kolaylaştıran Häfele, mobilyaların içinden yükselerek çıkan ve her iki tarafa dönebilen Plazma Lift ürünüyle, iç mekan tasarımında tasarımcıya özgürlük getiriyor.


Her zaman ürünlerde tasarımın ve işlevselliğin birlikteliğini öne çıkaran Häfele her iki tarafa dönebilen Plazma Lift ürünü ile iç mekan tasarımlarına estetik bir dokunuş katıyor. TV prizinde otomatik kapatma, uzaktan kumanda ve dokunmatik tuş özelliklerine sahip olan bu ürünün eğilme açısı 11.5 derece, dönme açısı ise 210 derece. Ev, ofis, otel ve yatlarda, özellikle alan kazanımı gerektiren mekanlarda kullanım için oldukça ideal olan bu ürün mobilyanın içerisine gömülüp, istendiği zaman aşağı yukarı hareket ettirerek dışarıya çıkartılabiliyor. Plazma ekranların mobilya içerisine gizlenmesi sayesinde cihazlar dış etkenlere ve hırsızlığa karşı korunurken, dönebilme özelliğiyle TV izleme açısı sorununa da çözüm getiriyor.

Ayrıntılı bilgi için : www.hafele.com

kaynak : www.kurumsalhaberler.com

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.