Banyonuzdaki Değişime Duvarlarından Başlayın

Mor Duvarlı BanyoBordo Duvarlı BanyoHepimiz yaşadığımız mekanlarda zaman zaman ufak tefek de olsa değişiklikler yapmak isteriz. Farklı kullanım alanları sağlamak veya görsel olarak bambaşka bir atmosfer yaratmak için neler yapabileceğimizi düşünürüz. Örneklerdeki gibi banyolarımızı fark yaratacak küçük detaylarla süsleyebilir, yenileyebiliriz. Bu örnek banyolarda duvar renginden yola çıkılarak dekorasyon tamamlanmış. Duvar renginin ve seramik lavabonun renk bütünlüğü ile aynanın kıvrımlı yapısı birbirine geçerek bir bütünlük oluşturulmuş. Bordo duvar rengiyle klasik-oryantal bi havadan esinlenerek

banyo tezgahını ahşap, aynayı da oymalı nostaljik tarzda seçerek kahve tonlarıyla uyum sağlanmış. Siz de banyolarınızda ayna, lavabo, musluk, ışıklandırma, aksesuar, boya, seramik, tezgah, çiçek gibi daha pek çok ürün grubuyla değişim yaratabilirsiniz.

Mavi Duvarlı BanyoKahve Duvarlı BanyoGri Duvarlı BanyoBanyonuza buz mavisi duvarlar, beyaz detaylar, eski görünümlü banyo tezgahı ile saşal ama şık, kahverengi duvarlar, beyaz jaluzi, çerçeveler, gösterişli ayna ve lambalar zengin, yarı gri beyaz duvarlar, büyük bir ayna, mekanı daraltmaması için aynalı dolap, aile fotoğrafları vb. bir yerleşimlerle de sıcak bir ortam yaşatabilirsiniz.

 

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.