Sante Medya Stickerları Evinizin Her Yerinde!

Bu iş için gerekli olan malzeme folyo sticker, alkol, ragle ve fön makinası. Folyonun uzun ömürlü olması ve dış etkenlerden korunması için üzeri laminasyon tekniği ile kaplandı. Ardından folyonun üzerine evsahibinin de istediği görsel, bilgisayar ortamında hazırlanarak basıldı. Uygulamaya geçmeden önce buzdolabının kaplanacak yüzeyindeki kirler alkol ile temizlendi.

Daha önceden ölçüleri alınan buzdolabının askıları üç parçaya bölündü. Uygulamaya ön kapaktan başlandı. Spatula ile enine ve boyuna uygulanan hareketlerle folyo yavaşça sıvandı. Hava kabarcıkları olan yerler fön makinası yardımıyla gerginleştirilip düzleştirildi. Aynı işlem dolabın sağ ve sol yanına da uygulandı. Son olarak kaplanan alanın üzerinden fön makinasıyla tekrar geçildi.

Bütün işlem ortalama 30-35 dakika sürdü. Bu stickerları evinizde duvardan tavana, kapıdan beyaz eşyaya dilediğiniz yüzeye uygulayabilirsiniz. Buzdolabı için yaptığımız bu işlemin maliyeti ise 300 ytl. Ancak maliyet uygulama yapılacak beyaz eşyanın boyutuna göre değişiyor.
İletişim:
Sante Medya Dijital Baskı Merkezi :0 216 339 32 68

kaynak: evimdergisi 

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.