IS7ANBUL Efekt ile Duvarlarınızda Modern Dokunuşlar

IS7ANBUL Efekt Duvar

Boya sektörünün öncü markalarından Kalecolor, yaşam alanlarına stil katan çözümleriyle fark yaratıyor. Modern çizgisiyle Kalecolor, ilham kaynağı şehr- i İstanbul olan IS7ANBUL kartelasında yeni renk ve dokularda dekoratif seçenekler sunuyor. Kalecolor IS7ANBUL Efekt, sedeften metaliğe değişik alternatifleriyle duvarlarda ‘yeni ve hareketli’ bir akım başlatıyor.

IS7ANBUL Efekt DuvarIS7ANBUL Efekt Duvar

Renkler ve dokular hayatın aktığı her yerde yaşamın içinde… İnsanlar artık yaşam alanlarında yarattıkları ufak detaylarla farklılaşmak peşinde koşuyor. Evler, ofisler değişik renk ve doku alternatifleriyle başkalaşıyor. Bugüne kadar sticker’lı, temalı kartelalarıyla tüketicilerine boyadan beklenenin ötesinde bir hizmet sunan Kalecolor, farklı desenler arayan ve hayatını farklılaştırmak isteyenler için çeşitli doku ve renklerde IS7ANBUL Efekt kartelasını sunuyor.

Yepyeni bir yaşam tarzı vaat eden Kalecolor’ın dekoratif ürünleri IS7ANBUL Efekt çatısı altında Sedef, Reflekte, Metalik ve gibi farklı alternatiflerle yaşam alanlarımıza giriyor. Kalecolor, dekoratif ürünler serisiyle bugüne kadar renk konusunda vurguladığı uzmanlığına efekt alternatiflerini de katıyor.

Kalecolor ile yaşam alanlarında farklı efektler
Su bazlı yapısı, mükemmel silinebilme ve kolay temizlenebilme özelliğiyle kullanıcılarına sunulan Kalecolor

ürünleri sedef, metalik ve yanardöner efektli farkı dokuları ve renk çeşitleriyle iç mekânlara yaratıcı çözümler getiriyor.

İç cephede ışıltılı mekanlar için sedefin en güzel tonları ve inci parlaklığı İS7ANBUL Sedef ile yaşam alanlarına girerken IS7ANBUL Reflekte ışığa, bakış açısına ve zemine göre renk ve parlaklık değiştirerek her an farklılaşan mekanlar yaratıyor. IS7ANBUL Metalik ise metalin gizemiyle, uygulandığı yere modern bir çizgi katıyor.

Kara sıva, beton, çimento levha, alçı panel gibi mineral yeni yüzeylere, eski boyalı yüzeylere, cam tekstili, macun ve duvar kâğıdı üzerine dekoratif etki yaratmak amacıyla uygulanan Kalecolor IS7ANBUL Efekt serisi, modern çizgisi ile evlere sihirli değnek değdirecek. Yaşam alanlarında özel dokunuşlar yaratmak isteyen herkesin ilk tercihi olacak Kalecolor IS7ANBUL Efekt serisi, modern evlerden cafelere, özel mekânlardan otellere kadar estetiğin ön planda tutulduğu her noktada karşımıza çıkacak.

kaynak: beyazduvak.com

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.