Dekorjin Duvar Stickerlerı Her Zevke Uygun

Dekorjin Duvar Sticker® ürünleri yaklaşık 1.400 desen 20 kategori 21 renk ve sınırsız ölçü seçeneği ile mekanların tasarımında sınırın hayalgücü olmasını sağlıyor. Ürün portföyündeki tüm ürünlerin tamamen kendi üretimi olması sayesinde stok ve çeşitlilik sorunu yaşamıyor. Duvar Sticker ürünleri, mekanlarda sadece duvarlarda değil, mobilyalar, cam yüzeyler, beyaz eşyalar, aynalar gibi akla gelebilecek pek çok şeye renk ve hareketlilik getiriyor.

Dekoratif Saat ürünleri, her zaman göz önünde olan sıradan duvar saatlerine farklılık ve renk getiriyor. Kırılmaz dekoratif aynalar ile %100 güvenlik sağlanıyor ve mekanların darlığından şikayetçi olunuyorsa ışık oyunları ile daha geniş bir ortam yaratılabiliyor. İstenen ebatta hazırlanabilen kırılmaz dekoratif aynalar, aynı zamanda güvenlik sağladıklarından çocuk odaları, anaokulları vb alanlar için çok uygun. Büyüme tablosu ürünleri ile çocukların gelişimi takip edebiliyor, aynı zamanda çocukların odaları ve anaokulları için farklı bir görünüş sağlanıyor. Laptop Sticker’ler ile hem cihazların çevre
şartlarına karşı koruması artırılıyor hem de notebooklar kişiselleştirilebiliyor. Beyaz eşya stickerler ile çok sıradan ve soğuk görünümlü günlük hayatımızın bir parçası olan buzdolabı ve bulaşık makinası gibi cihazlar da kişiselleştirilerek evlerin dekorasyonunda bütünlük sağlanabiliyor.


Dekorjin Duvar Sticker®’ın diğer muadillerinden en büyük farkı kağıt stickerlerden üretilmediğinden zamanla ısı ve güneş alan alanlarda uygulanadığında yüzeyden ayrılmaz bunu sağlayan su bazlı poliakrilik yapışkanı. Kalınlığı 0,075 mm olması sebebiyle çevre şartlarına karşı iç mekanlarda 5 yıla kadar dayanım gösteriyor. Kolaj pano tablolar isteğe göre tamamen kişiselleştirilebiliyor. Özel günlerde hediye olarak veya evlerin dekorasyonunda kullanılması için yüksek kalite baskı yapılarak özel bir kaplama ile dayanımı artırılmış. Bu sayede ıslak bezle bile temizlenmeye ve silinmeye dayanımlı. Dekorjin Duvar Sticker® bireysel satışın haricinde mimari projelerde oldukça sık kullanılmaya başlanmış.

Kişiselleştirilebilir ev ve mekan tasarımındaki lider konumunu sürekli müşterilerine yeni ürünler sunarak koruyan ve hizmet kalitesi ile ürün çeşitliğini sürekli artırmayı hedefleyen Dekorjin Duvar Sticker® uluslararası projelere de imza atmış. Ipod sticker, playstation etiket, psp sticker, nintendo wii gibi ürünleri komple kaplama yaparak Türkiye’deki tek ve lider üretici konumu sayesinde Belçika ve Mısır ile bu cihazların stickerlerinin üretiminde söz sahibi olmuş.

Dekorjin Duvar Sticker®’in Avantajları:
• Koruma sağlayarak uygulandığı yüzeylerde uzun yıllar dayanımlı kalıyor.
• Kişiye özel mekanlar yaratmakta kullanılabiliyor.
• Kurumsal kimlikleri ön plana çıkarmakta farklı bir çalışma imkanı sağlıyor.
• Türk malı üretim olduğundan stok sorunu yaşanmıyor. Çin malı ithal ürünlerden farklı olarak pp kağıtlardan üretilmediklerinden söküdüklerinde sorun yaşanmasına sebep olmuyor.
• Uygulaması çok basit ve ekstra bir sölusyona ihtiyaç olmadığından ustalık gerektirmeden kısa sürede sorunsuzca uygulanabiliyor.
• Dekorasyonda çeşitlilik sunuyor.
• Çin malı ürünlerden farklı olarak özellikle çocuk odalarında sağlık için zararlı olan solvent türü baskı kimyasalları kullanılmadığından çocukların sağlığını tehdit etmiyor.
• Sökülen veya yırtılan alanlara istenen şekilde tekrar uygulanıyor ve böylece bütünlük bozulmamış oluyor.

Daha fazla sticker çeşidi, sipariş seçenekleri ve kampanyalar için: www.duvarsticker.com

kaynak: raf.arkitera

About author View all posts

gkc

1 CommentLeave a comment

  • Hepsi bir harika evdeki degisiklik ve ozen gosteren kisiler icin harika bir plan ben kendi capimda evimi surekli sekilden sekile sokan biriyim surekli renk degistiren biren olarak cocukluk gunlerimden anilar gelir aklima 80 li yillarda duvar kagitli evimiz vardi ayni desenden cicekli duvar kagitlari simdi bana kalirsa bu halleri cok sik ve her yere kullanisli ozellikle kirilmaz aynali arkadasim fulya mutfak kagitlarini sevdi biz bu arada amerikada nj keske buralardada bu tarz urunler bu kalitede urunler bulabilsek
    saygilarla basarilarinizin devamini dilerim
    Derya Burcin CAPOLLO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.