Stüdyo Nommo’dan Duvar Kağıtları ve Duvar Stickerları

vynil çıkartmaStüdyo Nommo’dan yeni vynil çıkartmalar

 

Vynil çıkartmalar, duvarlarınızı kolayca süslemeniz, evinizin dekorasyonunu kolayca değiştirebilmeniz için eğlenceli bir malzeme. Evinize yenilik katmak için ideal. Üstelik vynil çıkartmalar gitgide popüler hale geliyorken Stüdyo Nommo‘nun dekoratif stickerlarına bakmadan duvarlarımızın deseninde bir karara varmak yanlış olur. Çünkü duvar kağıtlarındaki yeni trendi Türkiye’ye getirmiş olan Stüdyo Nommo, farklı ve yaratıcı tasarlanmış vynil çıkartmalarıyla bir çok dekorasyon meraklısının ilgisini çekiyor. Üstelik isteğinize göre kişiselleştirilebilen vynil çıkartmalarda renk ve kompozisyon değişikliği yapılabiliyor.

Mimari projeler için özel desenler de üreten marka, sipariş üzerine çalışıyor. Banyo ve mutfak gibi nemli mekan uygulamalarında çok iyi sonuç veren Studio Nommo duvar kağıdı, suya ve neme dayanıklı, silinebilen ve kolayca uygulanabilen bir malzeme.

Studio Nommo, farklı zevklere hitap eden desenlerin yanı sıra, her tür fotoğrafı duvar kağıdına aktarma hizmeti de veriyor. Yurtdışında baskısı yapılan duvar kağıdı uygulamaları, siparişiniz verildikten bir ay sonra teslim ediliyor. Studio Nommo duvar stickerları, Nuxx mağazalarından ve internet sitesinden temin edilebiliyor.

 

Stüdyo Nommo’dan yeni vynil çıkartmalarStüdyo Nommo’dan yeni vynil çıkartmalar

 

 

Chichi, supersonic, cool ve baby vinil çıkartma koleksiyonlarına sahip stüdyo nommo yeni hazırlamış olduğu vynil duvar çıkartma koleksiyonu ise ilgi çekici.

İletişim:

Tel: 212 – 287 4992 Mail: info@studionommo.com

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.