Arte Duvar Kaplamalarıyla Duvarlar Daha Güzel

Arte Duvar Kaplamaları 11

Günümüzün hızla gelişen teknolojik imkanları hayatın her alanının renklenmesi konusunda birçok alternatif sunuyor.

Teknolojik anlamda gelişen ürünler içinde yükselen bir müşteri talebi olduğu gözlenen duvar kağıtları da bu konuda tasarımcıların yaratıcılıkları sayesinde görkemli zamanlarından birini yaşıyor.

Arte Duvar Kaplamaları da sektörde bulunduğu her dönemde gelişen teknolojiye bağlı olarak duvar kağıtlarında da oluşacak her yeniliği tüketicilerle paylaşmayı hedefliyor. Arte Duvar Kaplamaları, Türkiye’de temsilciliğini yaptığı Elegant House Duvar Kağıtları ve Lunon Decoration duvar kağıtlarını kaliteli ürün, uygun fiyat politikasıyla mağazası ve Türkiye geneli bayilikleri aracılığıyla kullanıcılarına sunuyor. Ürün portföylerinde 32 katalog içerisinde 2000’in üzerinde desen seçeneği bulunuyor. Flock tarzı duvar kağıdı kategorisinde yüksek kalite seviyesine ulaşmış olan Lunon marka ürünler serisinde en güzel desenler ve renkler bir arada kullanılmış. Ürün gurubunda bulunan Kalia, Impression, Oriental Pearl, Herman, Grant, Renata, Oriental Magic’in farklı gramaj ağırlıklarındaki alternatifleri mevcut.

Yeni trend non-woven (çevre dostu, hava alabilen özelliğe sahip) duvar kağıtları ise hem görsel zenginliği hem çevre dostu olması dolayısıyla aranan bir serilerden birisi haline gelmiş, (Obama, Khail, Lasda).

Özellikle dokusu itibariyle yüksek mukavemete sahip ürünler, farklı konsept yaratmak isteyenlerin tercih ettiği duvar kağıdı serilerinden, (Eiffl, Da Vinci, Milton).

Silinebilirliği konusunda her türlü garantinin verildiği vinil duvar kağıtları serileri ise modern ve klasik tarzdaki birçok kombinasyonu ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor, (Elegance, Angela, Austen, Astoria, Beleah, Riyadh).

İletişim:


Adres: Çavuşbaşı Cad. 77/1 Çekmeköy
İSTANBUL – Türkiye
Telefon: 0216 641 88 95
F:ax 0216 641 27 08
Web sitesi: www.arteduka.com

kaynak: raf.arkitera

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.