Studio Nommo’dan Özel Tasarımlı Duvar Kağıtları

Studio Nommo, kişiye ve mekana özel duvar kağıdı tasarımları ile evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz bu koleksiyon, bebek odaları, yatak odaları, oturma odaları, mutfaklar, banyolar, koridorlar vb. tüm alanlara özel tasarım olanağı sunuyor. Aralarında grafik tasarımcılar, illüstratörler, kumaş tasarımcıları bulunan genç ekip, sıradışı ve ilgi çekici duvar kağıdı tasarımlarını Studio Nommo bünyesinde sergiliyor. Studio Nommo, ister kendi çektiğiniz bir fotoğrafı, ister kendi oluşturduğunuz veya bulduğunuz bir tasarımı da uygulayabilme imkanı da sunuyor.

Birçoğu panoramik desenden oluşan 100’den fazla hazır duvar tasarımı, ölçü kısıtlaması olmaksızın basılabiliyor. Farklı, zevkli tasarımları ve kişiselleştirme olanağı ile dekorasyonla ilgili herkese yepyeni bir kapı açan Studio Nommo sayesinde projelere özel tasarımları duvar kağıdı haline getirmek de mümkün. İstenilen her türlü fotoğraf veya görseli duvar kağıdı olarak sunan Studio Nommo’nun tasarım ekibi, özel projeler için de hizmet veriyor.

Görsel briefi alınarak, projelere özel çalışmalar yaratılıyor.

Kısaca, Studio Nommo, duvar kağıdına yenilik getiriyor:

• Farklı ve sıradışı duvar kağıdı tasarımları
• Sunulan hazır desenlerde renk ve kompozisyon değişiklikleri
• Projelere özel duvar kağıdı tasarım hizmeti
• Her tür dijital görselin duvar kağıdı olarak üretilmesi

Yurt dışında baskısı yapılan duvar kağıdı uygulamaları, sipariş verildikten bir ay sonra teslim ediliyor.

Ayrıntılı bilgi için; www.studionommo.com

Kaynak : raf.arkitera.com

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.