Evim Dergisi’nden 4 Farklı Çalışma Odası Dekorasyonu4 farklı stilde dekore edilmiş çalışma köşeleri, evinizde yaratacağınız keyifli bir iş alanı için size fikir verebilir.

 

çalışma odasıYARATICI

 

 

Pastel renklerin en güzeli mavi ve yeşilin tonlarında dekore edeceğiniz bir köşe, çalışırken huzur vermenin ötesinde yaratıcılığınızı da körükleyecektir.

 

 

Çalışma masanızın tablasını vinil esaslı kâğıtlarla kaplayabilir, artan kumaşlarla kaplayacağınız bir pano hazırlayabilir, masa ve taburelerinizi ahşap boyasıyla renklendirebilir ve taburelerinize artık kumaşlarla minderler dikebilirsiniz.

 

 

çalışma odasıVINTAGE

 

 

Çalışma köşenizi kişiselleştirin. Eski mobilyalarınıza ikinci bir şans vermeyi deneyin ve onları günümüze uyarlayın. Bunu yaparken de onları yeni eşyalarla bir arada kullanın.

 

 

 

Masaya dönüştüreceğiniz eski bir dresuarı ve sandalyeyi son derece modern bir lamba ve metal kutularla birlikte kullanabilirsiniz.

çalışma odasıMODERN

 

 

Tercihiniz ille de beyazdan yana ise size önerimiz, çalışma köşenizi post-itlerle renklendirmeniz olacak.

 

 

 

Beyaz ahşap ve metalin uyumunu gözden kaçırmayın. Duvar dibinden devam eden uzun bir masanın bölümlere ayırabileceğiniz alt kısmını depolama amaçlı da kullanabilirsiniz.

çalışma odasıKLASİK

 

 

Masif ahşap bir masadan vazgeçmem diyenlerdenseniz, seçeneğiniz çok fazla. Ahşap masa ve sandalyenin yaratacağı klasik havayı biraz modernize etmek ve görünümü hafifletmek için masanın üst duvarına uygulayacağınız beyaz raflar işe yarayacaktır.

 

 

Ahşap zemine sereceğiniz renkli ve modern bir halı ise bu köşenin havasını bir anda değiştirecektir. Bu arada, canlı çiçekleri masanızdan eksik etmeyin.

 

 

kaynak: Evim Dergisi

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.