Doğrucan Mobilya’dan Son Büyük İndirimler

Doğrucan Mobilya Prestij 3’lü Grup ( yemek odası, yatak odası, salon takımları) 2.090 TL, Majestik 3’lü Grup ( yemek odası, yatak odası, köşe takımı) 2.290 TL, baza+yatak+başlık 395 TL, Balin koltuk takımı 525 TL, İdeal genç odası 695 TL, Gümüşsuyu halı 145 TL ile son indirim fırsatlarını sunuyor.

Ayrıntılı bilgiler için : www.dogrucan.com

About author View all posts

brc

6 CommentsLeave a comment

  • slm ben resimlerden 3 modelinizi çok beğendim fakat fiyatları yazmıyor buyüzden seçtiğim 3 modelin toplam fiyatını yazarsanız sevinirim ;

    akçaağaç yatak odası+akçaağaç yemek odası+pera oturma grubu

    bu 3 ürünün fiyatını mümkünse bilmek istiyorum.

  • slm inteneten sitenizi gordum koltuk takımı var 525 tl yazıyor fıyatı böyle uygun fıyatlar başka varmı bu fıyar peşinmı krredı karta ne kadar olur maxsunum iş bankası kartı pazar gunlerı magazanız acıkmı bu konuda yardım cı olurmusunuz teşekurler yanliz.yilmaz.2008@hot

  • rüya yemek ve yatak oda takım fiyatları ve magnum koltuk fiyatı tüm ürün fiyat listesi ayrıca ben mardindeyim beyendiğim ürünleri nasıl alabilirim kargo sizemiaiit yoksabizemi bizeise kaça gönderiyosunuz ben mardin merkezdeyim cevap yazar sanız memnun olurum tşk.

  • slm ürün fiyat listenizı yazarsanız iyi olur beyendığimiz ürünlerin detay bilgileri yok ayrıca şehirler arası nakliye yapyomusunuz cevap yazın tşk.

  • slm benim beyendiğim ürünler çok pahlı rüya yemek ve yatak oda takımları magnum ve resital koltuk takımlarıda öyle fiytlarınız da indirim yapınız her takım yaptığınız 3 lü paketten daha pahlı neden paket ürünleriniz kalitesiz,mi beni aydınlatırsanız sevinirim tşk.

  • üclü takım ve genc odası almak istiyorum nasıl yardımcı olursunuz iyi günler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.