İstikbal’de Çocuklar İçin Rengoki Rüzgarı Başladı

İstikbal - Rengoki Genç ve Çocuk Odası

İstikbal - Rengoki Genç ve Çocuk Odası

Sürekli yenilikçi konseptlerle mobilya sektörünün lideri olmayı başaran İstikbal, çocuk ve genç odalarında yeni bir dönem yaratacak yeni koleksiyonu ile sektöre damgasını vuruyor. Çocuk ve gençlere yeni bir oda konsepti sunmak için tasarlanan Rengoki, kırmızıdan yeşile, maviden turuncuya çocuk ve gençlerin yaratıcılığını ve hayal güçlerini odalarında yansıtmaları için en güzel örneklerinden oluşuyor.

Birbirinden dinamik ve enerjik kombinasyonlar ile fonksiyonellik ve tasarım özelliklerinde maksimum performans sergileyen koleksiyonda bulunan Oscar, Speed, Puzzle, Line, Melodi ve Rainbow ürünleri çocuk ve gençlere odalarında yeni dünyalar yaratacak kadar iddialı.

Koleksiyonun en gözde modellerinden Oscar, turuncu, mavi ve sarının göz alıcı tonlarını led ışık sisteminin görkemli ışıltısı ile yansıtırken, iki veya üç kapılı gardırobu, modern karyolası, komidini, kullanışlı kitaplığı ve çalışma masası üniteleri ile birbirini mükemmel bir uyum içerisinde tamamlıyor. Havalı ve şık çalışma masasının kapaklarının arkasına gizlenmiş fonksiyonel raflar ise kullanım kolaylığında sınır tanımıyor.

Spor otomobil görünümü ile çocukların gönüllerini fethetmek için tasarlanan Speed, havalı tekerlekleri ve açıp kapanabilen farları yeni maceralara yelken açıyor. Özel çıkartmalar ile süslenen kabartmalı üç kapılı gardırobu ve komodini, şifonyeri ve özel tasarlanan fonksiyonel çalışma masasıyla Speed, koleksiyonun en dikkat çekici ürünleri arasında yer alıyor. Aynalı gardırobu cıvıl cıvıl renkleri ile Puzzle, yeşil ve lilanın en güzel örneklerinden oluşan Line, tek kişilik karyola ve ranza olarak kullanılabilen Melodi, gökkuşağının renk cümbüşünü yansıtan Rainbow; Rengoki dünyasını tamamlayan heyecan dolu ürünler arasında yer alıyor. Rengoki’nin maceralı dünyası ile tanışmak isteyenler Türkiye çapında bine yakın bayiye uğramaları yeterli.

Ayrıntılı bilgi için : www.rengoki.com

kaynak : www.basinbulteni.com

                                 

About author View all posts

brc

1 CommentLeave a comment

  • Renklerin dinamizmini ve ortama kattığı enerjiye bayıldım, bende çocuk olmak istiyorumm..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.