İstikbal’in Euro 2008 Nevresim Takımları

İstikbal Mobilya, tüm dünyada merakla beklenen Euro 2008 heyecanını özel tasarımları ile evlere taşıyor. Mobilya sektörünün öncüsü İstikbal, tüm dünyada merakla beklenen ve 7-29 Haziran 2008 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Euro 2008 heyacanını, özel Türkiye bayraklı tasarımlarla evlere yansıtıyor. İstikbal, yaza damgasını vurmaya hazırlanan Euro 2008 çoşkusunu birbirinden zevkli tek kişilik nevresim takımları ile unutulmaz kılmayı amaçlıyor.

Türk bayrağının can alıcı renkleri olan kırmızı üzerine beyaz ağırlıklı tasarlanan İstikbal Euro nevresim takımları Türkiye”nin tek yürek olacağı üç ayrı maç heyecanına ortak olmaya hazırlanıyor. Yumuşak dokusu ve kullanım kolaylığı ile keyifli uykulara da davetiye çıkartan tek kişilik nevresim takımları 59.40 YTL”den, özel kırlentler ise 15 YTL”den satışa sunuluyor.

İstikbal, futbol coşkusunu özel ürünlerle yaşamak isteyenler için “Euro Nevresim Takımları”nı Bonus Card”a peşin fiyatına vade farksız 12 taksit ve Eylül ayında ödeme avantajı ile Türkiye genelinde 1000″i aşkın bayisinde beğeniye sunuyor.

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.