Maya Tekstil’den Othello ile Kışa Hazırlık Kampanyası

Maya Tekstil - Othello

Maya Tekstil - Othello

Uykuda doğallığın, sağlığın, kalitenin simgesi kaz tüyünü yastık ve yorganlarında kullanan Othello, uygun fiyatı ve avantajlı kampanyalarıyla öne çıkmaya devam ediyor. Othello’nun “kışa hazırlık kampanyası” ile tek kişilik Verde yorgan alana bir adet Eko yastık; çift kişilik Verde yorgan alana iki adet Eko yastık hediye ediliyor. Tüm Koçtaş mağazalarında Ekim ayı sonuna kadar devam edecek bu kampanya ile OTHELLO’nun girmediği yatak odası kalmayacak.


Hekes için kaz tüyünün markası Othello…
Doğal ve kaliteli bir uyku için en ideal uyku ortamlarını oluşturmak kaz tüyü ürünler ile mümkün oluyor. Artık kaz tüyü ürünlere ulaşmak uzak değil. Evinizin her şeyi için gittiğiniz Koçtaş’lardan Othello’nuzu almayı unutmayın. Kaliteyi ekonomik fiyatlarla buluşturan Othello markalı kaz tüyü yastık ve yorganlar ile kış hazırlıklarınızı tamamlayın.
Ülkemizde uyku kültürünün öncü ismi MAYA TEKSTİL’in OTHELLO markalı kaz tüyü yastık ve yorganları, doğal ısı ortamıyla vücudu soğuk kış gecelerinde koruyor. Hafifliği kadar esnekliği ile de öne çıkan Verde yorgan ve Eko yastık, uyku sürelerinin daha verimli geçmesini sağlıyor. Vücudun bir taraftan ısınırken, diğer taraftan da terlemesini engelleyen kaz tüyü gece boyu vücut ısısını dengeliyor. Son derece hijyenik bir uyku malzemesi olan kaz tüyü, uzun ömürlü bir malzeme olması nedeniyle de tercih ediliyor. Kaz tüyü, kullanıldığı ürünlere verdiği estetik görünümün yanı sıra, hareket kolaylığı sağlaması ile de yastık ve yorgan için çok kullanışlı kabul ediliyor.
OTHELLO’nun kışa hazırlık kampanyası kapsamındaki Verde yorgan ve Eko yastıklar ile diğer OTHELLO ürünleri hakkında 0 (216) 561 20 02 numaralı telefondan detaylı bilgi alınabilir, www.mayatekstil.com web adresi ziyaret edilebilir.

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.