Siemens’ten 2008 Ankastre Serisi

Siemens - 2008 Ankastre Serisi

Siemens - 2008 Ankastre Serisi

Siemens‘in 2008 ankastre ürünlerinde mükemmelik ve tasarım aynı çizgide buluşarak teknolojiyi estetiğe çeviriyor. Mutfaklarda konforu ev sahiplerinin ihtiyaçlarını hem estetik hem de işlevsel yönden karşılayan Siemens Ankastre Ürünleri; bulaşık makinesi, davlumbaz, fırın ve ocaktan oluşuyor.

3 kademeli teleskopik çekmece

Herşey kontrolünüz altında Siemens’in yeni yemek pişirme serisi ile Sürgülü kapaklı fırın SoftMaticOtomatik olarak açılır ve kapanır. SoftMatic özellikli yeni sürgülü fırın kapağı SoftMatic ile artık fırın kapağınız sadece bir tuşa dokunarak, otomatik olarak açıp kapatabiliyorsunuz. Çok hassas ve güvenilir bir şekilde gerçekleşen bu işlem, size büyük bir konfor sunuyor. İşte, konforun ulaştığı en son nokta.

Geniş fırın camı

%80 oranında genişletilmiş yeni fırın camları, pasta ve kızartmaların her taraflarının görülmesini sağlar. Geniş fırın camının sağlayacağı kolaylığı özellikle aynı anda birkaç yemek birden pişirirken fark edeceksiniz.

EcoClean temizlik sistemi

EcoClean temizlik sistemine sahip fırınlarda arka duvar fabrika çıkışında EcoClean yüzey ile donatılmıştır. Bu madde, tüm kiri içine çeker, tümüyle çözer ve kokuları %80 oranında azaltır. EcoClean özelliği, isteğe bağlı aksesuar olarak da eklenebilir.

ActiveClean kendi kendini temizleme sistemi

Otomatik kendi kendini temizleme ActiveClean özelliğini kullanmak için yalnızca bir düğmeye basmanız yeterli olur ve tüm yemek artıkları ve fırın kiri, nemli bir bezle silinebilecek olan bir kül yığınına dönüşür. Dünyada ilk kez Siemens’in ürettiği kendi kendine temizleme özelliğine sahip tamamen cam iç kapak ve dahili aksesuarlar da cabası.

Ayrıntılı bilgi için;

www.siemensevaletleri.com

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.