Bosch Beyaz Eşyalarında Siyah Yenilik

Bosch - Siyah Seri

Bosch - Siyah Seri

Bosch bir devrim yaratarak tüm beyaz eşyaları  siyaha çevirdi. Evinize ActiveWater serisi (bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, davlumbaz, fırın, elektrkli süpürge ve kahve makinesi) ile modern siyahın asaletini ve A sınıfı enerji tüketim değerini getiriyor. Bosch‘un gardırop tipi No-Frost soğutucusu, şekli ve zarifliğiyle mutfaklarınızıa yeni bir soluk getiriyor. Geniş hacmi ve üstün performans sağlayan özellikleriyle de kullanım kolaylığı sunuyor. Geliştirilmiş yeni hava akış sistemi MultiAirflow sayesinde gıdalar % 40 daha hızlı sürede soğuyor ve ayrıca soğutucu içindeki her noktada eşit oranda soğukluk sağlıyor.

Bosch bulaşık makinesi, zamandan % 50 tasarruf sağlayan özelliği, yük seçeneği, 5 ayrı yıkama programı, bardak koruma sistemi, akıllı dozaj yardımcısı özellikleri ile mutfağınızın vazgeçilmezi olacak.

Bosch çamaşır makinesi, 1200 devirde 8 kg çamaşır yıkayabilen, çamaşırları yıpratmayan yeni tambur sistemi, bağımsız ısı ve devir seçimi % 40 kısaltılmış program süreleri, leke otomatiği, hızlı  ve özel yıkama programları ile üstün temizlik ve % 20 su tasarrufu sağlıyor. Bosch fırın, özel temizleme sistemiyle güvenli ve rahat kullanım sağlayan, çelik ocak ızgarası, gaz emniyet sistemi, hızlı ısıtma ve teleskopik tepsi sistemi ile mutfağınıza büyük kolaylık getirerek harika yemekler pişirmenizde yardımcı olacak.

Bosch davlumbaz, hava çıkışlı veya hava dolaşımlı kullanımı, 3 kademeli kontrol sistemi, bacalı kullanımda maksimum hava emiş gücü, bulaşık makinesinde yıkanabilen metal yağ filtresi ile fırınlarınızın üzerini ve mutfaklarınızı süsleyecek.

Bosch kahve makinesi, thermoblock pompalı basınç sistemi, tek bir tuşla otomatik kahve ve espresso hazırlama imkanı, aroma demleme teknolojisi, off konuma getirildiğinde devreye giren otomatik durulama fonksiyonu, cappucino ve cafe latte için süt köpürtme sistemi, 250 gr kapasiteli kahve çekirdeği bölmeli otomatik öğütme sistemi ve ayarlanabilen öğütme derecesi seçimi, sertleştirilmiş çelikden üretilmiş yüksek kaliteli kahve değirmeni, ayarlanabilir fincan dolum miktarı, fincan ısıtıcısı, tek adımla otomatik temizleme ve kireç çözme programı ile kahveleriniz daha lezzetli ve daha keyifli olacak.

Bosch elektrkli süpürge, elektronik emiş gücü ayarı, mükemmel toz emişi için “Turbo güç” fonksiyonu, düşük ses seviyesinde çalışma özelliği, 4 farklı süpürme başlığı, zemin tipine göre ayarlanabilir, sessiz, tekerlek mekanizmalı süpürme başlığı, hava akış kontrol sistemi, hijyenik filtreleme sistemi, elektronik toz torbası doluluk göstergesi, tek adımda filtre değiştirme imkanı ile evleriniz sizin için çok daha temiz ve sağlıklı olacak.
Ayrıntılı bilgi için : www.boschevaletleri.com

About author View all posts

brc

4 CommentsLeave a comment

  • lutfen fıyat lıstelerını belırtırmısını cok karısık sıte fıyatları hakkında bılgı alamıyorum

    cavabınızı beklıyorum

    tes ederım

  • ben bosch marka siyah buzdaLabı sipariş etmiştim ancak buLamıyoruz .s eLinizde varsa yardımcı oLabiLirmisinz acaba ?

  • siyah eşyalarda parmak izi çok kalır mı? arkadaşlarım sorun olacağını çok çabuk kirlenebileceğini sürekli parmak izi kaldığını söylüyor. beyaz eşyaya kıyasla hakikaten daha mı zordur bakımı ?

  • ay ben çok istiom siyah çok hoşuma gidio inş bulurum evlencem zaman yada zengin bi koca bulurum onu bulursam heryerde vardır yani haha 😀 parmak izi yapmıo kızlar bu gri dolabada parmak izi yapıo dediler yapmıo silince geçio o iz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.