Bürotime Micro Ofis Mobilyaları

İş yaşamında verimlilik kişinin kendi ofis tarzını yaratması ve buna bağlı olarak çalışma ortamını oluşturup motivasyonunu tam olarak sağlaması ile mümkün. Bürotime Micro Ofis Mobilyaları, gerek bireysel çalışmalara gerekse takım çalışmalarına imkan veren kullanımları ile gelişen teknoloji ve buna bağlı olarak gelişen yeni çalışma sistemlerini takip edecek yetenekte tasarlandı.

Bürotime micro ofis mobilyaları

Ahşap ve cam alternatifli tabla özeliği ile kullanıcı statüsüne göre şekillenebiliyor. Ahşap tablaya açılan kanal sayesinde cam ve deri uygulanarak farklı görünümler ve statüler yaratma imkanı veriyor. Gerek ön perdeli gerekse perdesiz kullanılabiliyor. Kolay montaj imkanı sunan strüktürü sayesinde, günümüz iş yaşamının hızını kolaylıkla yakalayabiliyor.

Bürotime micro ofis mobilyaları

Micro Toplantı
Toplantılar iş yaşamının en önemli parçası. Micro Serisi, her türlü toplantıya imkan veren kullanımlara sahip. Masa tablalarının modülerliği ile oluşturulan toplantılar esnek ölçüleri ile mekana göre kullanım kolaylığı veriyor.

Bürotime micro ofis mobilyaları

Micro Workstation
Tek kişilik çalışma alanlarından açık ofis yerleşimlerine kadar pek çok fonksiyona cevap veren istasyon çözümleri Micro Workstation’da yer aliyor. Farklı ölçülerdeki tabla alternatifleri ve kolay montaj imkanı veren metal ayakları ile ofislerin gelişimine uygun olarak kolaylıkla kurgulanabiliyor. Esnek kurguları ile alışılagelmiş ofis sistemleri yerine yenilikçi ve konforlu çalışma istasyonları sunuyor. Kumaş, ahşap ve cam bölücü alternatifleri ile istediğiniz motivasyonları istediğiniz ölçüde oluşturma imkanı veriyor. Ofis mobilyasından beklenen tüm fonksiyonları içinde barındırıyor. Gerek genel gerekse kişiye özgü kullanımları ile ofis ortamında bütünlüğü sağlıyor. Metrik sisteme sahip olan parçalar, istenilen her türlü kombinasyonu rahatlıkla oluşturma imkanı veriyor. Farklı şekillerde gruplanabilen masaları sayesinde takım çalışmasının gücünü artırdığı gibi bireysel çalışmalarda da istenilen motivasyonu sağlıyor. Basit dolap modülüne sahip olan workstation, dolap modülünün farklı kullanımları ile kullanıcının tüm depolama ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Adres: 3. Organize Sanayi Bölgesi Evrenköy Cad. No: 1 42100 Selçuklu
KONYA – Türkiye
Tel: 0332 239 00 17
Fax: 0332 239 04 26

www.burotime.com

 

kaynak: raf.arkitera

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.