Bürosit Modern Ofis Koltukları

Bürosit – Ofis Koltukları

Adı ofis koltuğuyla bütünleşmiş olan Bürosit, kişinin iş yaşantısı süresince tam bir motivasyonla çalışabilmesi, verimli çalışmalar üretebilmesi ve teknolojiyi her anlamda kullanabilmesi adına atılımlarına devam ediyor, yenilik ve kalite ilkelerine verdiği önemi geliştirdiği ürünlerle destekleyip, akıllı koltuklar üretiyor.

Sedna
Bürosit, iş yaşamındaki mevcut fiziksel emniyeti, performans hızını ve verimi arttırmak amacıyla, ergonomi biliminin ilkelerinden sonuna kadar yararlanıyor. Dinamik, insan anatomisine uygun, ortopedik ve sağlıklı oturma olanağı sağlamak hedefiyle ürünlerinin kalitesine büyük önem veren Bürosit, ofis koltuklarını uzun saatler boyunca masa başında ve bilgisayarla çalışan bir kişinin ofis şartlarının mükemmel olması gerektiğinin bilincinde olarak üretiyor, bedenen ve ruhen dinlenmeye ihtiyacı olan kullanıcının aradığı rahatlığın, kullanışlı ve estetik mobilyada hayat bulduğunu unutmadan üretimini sürdürüyor.

Bir mobilyanın her bakımdan rahat, kullanışlı ve uzun ömürlü olması, dolayısıyla değerini karşılaması esasıyla üretilen Sedna, hem yeni bir stil olarak ofis yaşamına giriyor, hem de malzemelerinin yüksek kalitesi ve mekanizma ve ayarlarının işlevselliği ile vazgeçilmez bir konuma sahip oluyor. Oturak, sırt, başlık ve kolçakların opsiyonel ayarlamaları ile vücuda tam uyum sağlayan ve kullanıcıyı hareketlerinde özgür kılan Sedna, pratik kullanımıyla da kolaylık sağlıyor. Erkek ve kadın vücut yapısı söz konusu olduğunda, beden-koltuk uyumunu sağladığını %95 gibi önemli bir istatistiğe ulaşarak kanıtlayan Sedna, kullanıcıya hem geniş renk seçeneği, hem de fonksiyonlarını kolaylıkla işler hale getirebilecek bir kullanım cd’si sunarken, (kullanılan komponentlerin %92’si geri dönüşümlü) geri dönüşüme uygun ana malzemeleri ile çevre dostu bir yapı sergiliyor.

Macro
Macro’da da Sedna ile aynı olarak oturak, sırt ve kolçak ayarlaması kişinin vücuduna uygun olarak yapılabiliyor. Macro, bir diğer özelliği olan senkron mekanizması ile yoğun ve uzun süreli çalışan operatörlerin öne eğilme ve arkaya yaslanma gibi beden hareketleri sırasında vücudu takip ediyor, ergonominin kaybolmamasını sağlıyor. Ayrıca opsiyonel olarak sunulan yükseklik ve iç-dış açı ayarlı kolçaklar ile tam ergonomik bir çalışma pozisyonu sağlanabiliyor. Avrupa’da yoğun çalışılan ofislerde özellikle tercih edilen bu opsiyonlara sahip yeni Bürosit Macro serisi, artık ülkemizde de kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

Legend
Modern ve estetik üst düzey yönetici koltuğu ihtiyacına cevap verebilen, döşeme işçiliğinde detaylara maksimum özen gösterilerek üretilen bu model, kullanılan amortisör ve mekanizma sayesinde hem bayan, hem de bay üst düzey yöneticilerin tercih edebileceği bir ofis koltuğu. Kolçaklarında kullanılan yüksek shore poliüretan malzeme sayesinde, hem estetik hem de kol dayamadaki rahatlık ön plana çıkıyor.

Uzun-kısa arkalık ve boru ayak seçenekleri ile çalışma, toplantı ve ziyaretçiler için kullanım opsiyonu sunan Legend, ofis hayatına artı değer katıyor.

Bürosit’in titiz ve yenilikçi bakış açısıyla kurgulanan bu ofis koltukları, modern ve seçkin materyalleri ile bugünün olduğu kadar, geleceğin koltukları olmaya da aday. Sağlıklı bedenin doğal tepkisi olan mutluluğu ofis yaşamına taşımak ve bedeni stresten bir miktar olsun uzaklaştırmak adına, ofisteki iyileştirmeleri önemseyen ve ürünlerin oluşumunun merkezine bu iyileştirmeleri yerleştiren Bürosit, üstün teknik özelliklere sahip ürünlerini müşterisiyle buluşturmaya devam ediyor.

kaynak:raf.arkitera 

  İletişim:
Bürosit
Adres: Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Nilüfer Sok. No:11 PK:16369 DOSAB
BURSA – Türkiye
Tel: 0224 280 20 00
Fax: 0224 261 27 80
Web: www.burosit.com

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.