Bürosit Ofis Koltukları Çok Şık!

bürosit ofis koltukları 11 Zaman geçiyor, alışkanlıklar, stiller ve konfor beklentileri değişiyor. Bütün bu değişimleri önceden sezip kendini yeni akımlara süratle hazırlayan Bürosit, ofis yaşamının hızla farklılaşan yeni tutumlarına çözümler üretiyor. Sadece mimari değişimlerden değil, insanın geçirdiği ruhsal evrimden de rehberlik alan Bürosit’in, daima mükemmeli arayan çabaları, her yeni üründe heyecan verici bir karşılık buluyor. Kendisinin ve çalışanlarının performansının ofisteki rahatlık ve konforla yakından ilişkili olduğunu kavramış her yönetici, Bürosit tasarımlarında kendisi ve çalışanları için hayal ettiği modernliği, dinamikliği, estetik çizgileri, enerjiyi ve rahatlığı kolayca buluyor. İşte Bürosit’in mimari yaklaşımlarını, kalite üstünlüğünü, estetik anlayışını ve farklı ihtiyaçlar için geliştirdiği seçenek zenginliğini gösteren 5 ürün. Yeni yüzyılda tasarımın anahtar kelimelerinden biri de esneklik. Ürünün kullanılacağı mekanla olan uyumu, tasarımda oluşturulacak esnekliklerle daha da mümkün. Punto, bu yaklaşımla ve Bürosit’in yüksek standartlı üretim teknolojilerinden cesaret alarak tasarlandı. Ayrıca bu segment ürünler için hazırlanan ayrıcalıklı, geniş renk seçenekli kumaş ve derilerle esneklik de desteklendi.

bürosit ofis koltukları 33

Mango

Mango Sadeliğin yeni çağın beklentilerine göre yeniden yorumlandığı ve Bürosit uzmanlığı ile keyfi çok uzun yıllar çıkarılabilecek bir konfora dönüştüğü tasarım. Mango, kendinden emin duruşu, karakterinin en önemli özelliği olan iddialı hatları, ona ayrıcalık kazandıran belirgin dikişleri ile çalışma ortamlarına zarafet ve rahatlık getiriyor. Mango’nun, çeşitli beğenilere ve ofis alanının ihtiyacına göre farklı renk ve ebat seçenekleri bulunuyor.

bürosit ofis koltukları 44

Elegance Elegance Ofislerde çok uzun saatler geçiriliyor ve önemli müşteriler ağırlanıyor. Çalışma ortamına, rahatlığı, estetiği, dinlendirici renkleri ve dayanıklılığı getiren Elegance, farklı büyüklükte ofisler ve bekleme salonları için, farklı ölçülerde tasarlandı. Günümüz tasarım trendlerinin en belirgin unsuru olan metal, Elegance’ın ayaklarında kullanıldı ve böylece bu yenilikçi tasarımın güncel çizgiyi ışıltılı biçimde yansıtması sağlandı.

İletişim:

Adres: Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Nilüfer Sok. No:11 PK:16369 DOSAB BURSA – Türkiye

Telefon: 0224 280 20 00

Fax: 0224 261 27 80

Web sitesi: www.burosit.com

kaynak: raf.arkitera

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.