XD Elektronik Kilit ile Cepte Anahtar Taşıma Dönemi Bitiyor

Kale Kilit - XD Elektronik Kilit

Kale Kilit - XD Elektronik Kilit

Kale Endüstri Holding bünyesinde yer alan Kale Kilit Dış Ticaret, güvenlikte ileri teknolojiye sahip ürünü XD Elektronik Kilit ile yaşam alanlarında en üst seviyede güvenlik sağlıyor. Birbirinden farklı özelliklere sahip tüm çelik kapılara uyumlu yapısıyla dikkat çeken üründe rolling kod sistemi sayesinde ID anahtarın kod numarası her kullanımda değişerek güvenliği maksimuma çıkarıyor. 9 kişiye kadar kullanıcı tanımlanabilen XD Elektronik Kilit, merkezi kilitleme sistemi ile kapıyı tek seferde 9 farklı noktadan kilitleyerek tam güvenlik sağlıyor. Ev Sahibinin Tanımladığı Kişiler Kapıyı Açabiliyor.


XD Elektronik Kilit’te kapı sadece ev sahibi tarafından tanımlanan kişiler tarafından açılıp kapanabiliyor. Cepte anahtar taşıma zorunluluğunu ortadan kaldıran üründe tanımlanan şifre girildiği anda kapı açma-kilitleme işlemi gerçekleşiyor. Teknolojik üstünlüğünün yanı sıra çelik gövdesi ve aydınlatma sistemi ile de modern bir görüntüye sahip. Pil ömrü yaklaşık 1 yıl olan XD Elektronik Kilit düşük voltaj (enerji) uyarısı veriyor. Buna rağmen piller değiştirilmezse tamamen pillerin boşaldığı durumda 9 voltluk pil bloğu ile geçici enerji beslemesi yapılarak giriş yapılabiliyor.

Zorlama ve Darbelere Karşı Alarm Uyarısı
Kapıya dışarıdan herhangi bir zorlama ve darbe durumunda 80 desibel şiddetindeki alarm devreye girerek kullanıcısını uyarıyor.

Kullanım konforu, kalitesi ve teknolojinin sağladığı eksiksiz güvenlik özelliği ile pek çok yaşam alanında tercih gören XD Elektronik Kilit; uçakların kokpit kapıları, deniz otobüslerinin kaptan köşkleri, büyükelçilikler, müsteşarlıklar, devlet binaları ve bankalar gibi güvenliğin en üst seviyede gerekli olduğu kamusal ve özel mekanlarda kullanılıyor.

Kale Endüstri Holding bünyesinde 1986 yılından bu yanan faaliyet gösteren Kale Kilit Dış Ticaret, gelişen dünyanın teknolojik gelişmelerini yaşam alanlarına eksiksiz güvenlik ve kullanım konforu sağlamak adına kullanıcılara sunuyor. İthal ettiği tüm ürünleri kalite ve teknoloji anlamında tescil ettiren Kale Kilit Dış Ticaret, CE, UL, ISO ve EMC gibi uluslararası standart sertifikalarına sahip.

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.