Bosch Yoğuşmalı Kombi Alana Hediye Çeki

Bosch - Yoğuşmalı Kombi

Bosch - Yoğuşmalı Kombi

Bosch Isı Sistemleri’nin 01 Eylül 2009 tarihinde başlayan ve 15 Ekim 2009’a kadar devam edecek olan kampanyası sayesinde tüketicilerin yüzü gülüyor. Bosch Isı Sistemleri bayisinden Bosch markalı kombi alan tüketiciler, Bosch Beyaz Eşya bayilerinde kullanabilecekleri 100 TL’lik hediye indirim çeklerine sahip oluyor. Bosch Ev Aletleri’nden minimum 400 TL’lik ve üzeri alışveriş yapanlar, hediye indirim çekini kullanarak büyük avantaj sağlıyor.

Ayrıca kampanyadan yararlanan Bonus Card sahipleri + 6 taksit ödeme imkânından yararlanırken Axess kart sahiplerine, Ocak 2010 tarihinde ödeme seçeneği sunuluyor.

Şık tasarımları ile hemen her mekâna kolay ve hızlı monte edilebilen Bosch kombiler, aynı zamanda doğalgaz tüketiminde yüksek verim ve tasarruf sağlayan yoğuşmalı alternatifleri ile de tüketicilere birçok olanak sunuyor.

Bosch kombiler; TSE, CE, DIN, DVGW, VDE, BSI, NF gibi birçok saygın kurumun kalite sertifikalarına sahip olmasının yanı sıra 3 yıllık fabrika garantisi ile sunuluyor.

Bosch
Isı Sistemleri, 444 2 474 servis destek hattı ile de tüketicilerinin yanında olmaya devam ediyor.

Ayrıntılı bilgi için : www.bosch.com.tr

kaynak : www.kurumsalhaberler.com

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.