İftar Sofralarının En Güzel Ekmeği Morphy Richards Ekmek Makinesiyle

Ramazan’da iftar ve sahur sofralarının tadı, sımsıcak, dumanı üstünde ekmeklerle çıkar. Evinizde kendi ekmeğinizi kendiniz yapıp, Ramazan’a bambaşka bir tat katmak isterseniz, Morphy Richards ekmek yapma makinesi tam size göre. Seçkin alışveriş zincirlerinde ve tekno marketlerde satılan, İngiliz tasarımı bu stil ve kullanışlı makine, Ramazan sofraları için birebir. Üstelik fiyatı 219 ytl. Akşamdan programlayın sahurda sıcak ekmeğiniz hazır olsun.

Morphy Richards ekmek yapma makinesinin en güzel özelliği, sabah programladığınız ekmeği, akşama hazır olarak sofranızda bulabilmeniz. Kompakt, fırçalanmış paslanmaz çelik tasarımlı ekmek yapma makinesi, 680 ve 900 gr’lık iki ekmeği pişirebiliyor ve yoğurma esnasında zeytin, kekik, ceviz vs gibi malzemeleri doğru zamanda ilave etmeniz için sizi sesle uyarıyor.

Ekmeğinizin içine koyacağınız malzemeleri tam kıvamında pişirme özelliğine sahip Morphy Richards ekmek yapma makinesi, benzersiz katlanabilir bıçağı sayesinde ekmekte oyuk bırakmadan, ekmeği bir bütün olarak almanızı sağlarHızlı pişirme ayarı ile bir ekmeği 70 dk içinde bile hazır hale getirebilen cihaz 2 yıl garantili.

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.