Bio Fireplace ile Şöminelere Minimal Yansımalar

Bio Fireplace - Reflex Cam Şömine

Bio Fireplace - Reflex Cam Şömine

Bio Fireplace - Circle Yuvarlak Şömine

Bio Fireplace - Circle Yuvarlak Şömine

Bio Fireplace - Tulip Beyaz Şömine

Bio Fireplace - Tulip Beyaz Şömine

İtalyan tasarımı şömineler her modern ev için ilginç bir ek olarak soğuk hava kadar olacaktır. Biofireplace tarafından Tulip ve Reflex şömineleri, ütopya denilebilecek kadar şık ve çağdaş olarak Matteo Ragni tarafından hazırlanmıştır. Circle kırmızı yuvarlak şömine ise Michele Alcool tarafından tasarlanmış. Duvarda, yerde, sehpada vb. alanlarda bacasız olduğundan rahatlıkla kullanım olanağı sağlıyarak ısınması gereken kısmın seçimini size bırakıyor.

Doğa tarafından ilham alınarak modernizme dönüştürülen bu endüstriyel tasarım harikası şömineler, güçlü, kalın ama zarif çizgiler ve yumuşak eğrilerle bütünleştirilerek minimalizme ideal bir karışım sunuyor. Tasarımlarıyla olduğu kadar fonsiyonellikleriyele de dikkat çeken Bio Fireplace şömineleri, ideal kompakt alanlarda ve bağımsız zeminlerde veya mevcut duvar için asılı modelleri, dumansız ve zahmetsiz şekilde kullanım için güçlendirilmiştir. Bu şömineler mekanın merkezinde, adeta bir heykeli canlandırıyorlar. Kısaca Bio Fireplace, geleneksel sıcaklığa modern tasarım ekleyerek ateşi takdir edilecek bir objeye çeviriyor. Daha pek çok tasarımcısı ile farklı bakış açılı şöminelere imza atan Bio Fireplace, evinizin özel bir parçası haline gelebilir.

ayrıntılı bilgi için : www.biofireplace.it

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.