Innobees İndirimli Ürünleri Markafoni’de

Innobees - Askılık

Innobees - Askılık

Innobees - Kesme Tahtası

Innobees - Kesme Tahtası

Innobees - Mıknatıslı Vazo

Innobees - Mıknatıslı Vazo

Innobees firmasının indirimli ürünleri kısa bir süreliğine online alışveriş sitesi Markafoni’de sizleri bekliyor. Esprili ve pratik ürünleriyle Innobees, evinize neşe fonksiyonellik katacak. Hedefi, kendi ülkesi dahil Dünya’nın heryerinden farklı, kaliteli ve insanların yaşamlarına stil katacak tasarım ürünlerini bir araya getirip insanların beğenisine sunmak ve ülke distribütörlüğünü yaptığı firmaları ve ürünlerini en iyi şekilde temsil etmek olan Innobees getirdiği yaratıcı ürünleri ve online hızlı alışveriş sistemi ile müşterilerine  kaliteli hizmet sunmaya devam edyor.

Innobees, rengarenk nihale ve kesme tahtaları, mıknatıslı incecik modern vazoları, raf şeklinde naturel askılığı, farklı şekillerde anahtarlıkları, fosforlu duvar stickerları, paspasları, hayvan formlarında ekran temizleyicileri, yemek kıvamında mumları, stres hamurları, bardak ve tencere altlıkları, yazılı kapı tutucuları, kavanoz gece lambaları, kumbaraları, bavul etiketleri, diş fırçası ve bardak tutucuları ile evinize, ofisinize canlılık getirecek ayrıca kurtarıcı hediyeler arasına girecek.

ayrıntılı bilgi için : www.markafoni.com

www.innobees.com

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.