Sıradışı Koltuk Tasarımları ile Mekanınıza Espri Katın

Bouloum Uzanma Koltuğu

Bouloum Uzanma Koltuğu

Küvet Koltuk

Dikey Küvet Koltuk

Birdy Koltuk

Birdy Koltuk

Tekerlekli Koltuk

Tekerlekli Koltuk

Roma Heykeli Koltuğu

Roma Heykeli Koltuğu

Yumuşak Boru Koltuk

Yumuşak Boru Koltuk

Tasarımcısı Olivier Mourgue, çocukluk arkadaşı adını verdiği uzanma koltuğu-şezlonguna koltuk ve insan vücudunun şeklini birleştirerek. Bouloum kışkırtıcı, rahat ve sade olarak şekillenerek dikkatleri üzerine toplamayı başarmış bir tasarımdır. / Dik duran küvet şekliyle koltuğa dönüşümü baya farklı bir tasarım olmuş. Bu fikirle sıcak ve rahatlatıcı banyo atmosferi yaratılmasının yanında esprili bir mekan sağlama olanağı verilmiş. / Her parçası özel olarak kurutulmuş ahşap ve el yapımı deriden üretilmiş Birdy koltuk, hem bir kuşu hem de bir kuş yuvasını andırıyor. Kurutulmuş ahşap çok güçlü bir hale geldiği için esnek ve kırılmak çok zordur.

Bisiklet parçalarını kullanarak hem geri dönüşümlü hem de bu eşsiz heykel yaratılmış. Konforu ve eğlenceyi birleştirerek dikkat çekici bir eşya tasarlanmış. / Roma heykeli gibi tasarlanan Capitello rahat bir konfor sunarken tek başına da heykel gibi bir görüntüyle etkileyebilir. Bu kült klasik koltuk hem iç hem dış mekanlarda; salon, teras, cafe, oda gibi pek çok mekanda esprili bir vurgu yaratır. / Minimalist çizgilerle tasarlanan beyaz boru koltuk, büyük demir borularla oluşturulmuş ve yumuşak deriyle kaplanmış. Şezlonga benzer bu uzanma koltuğu ile modern ve sanatsal bir hava yaratabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için : www.digsdigs.com

About author View all posts

brc

3 CommentsLeave a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.