Philips’ten 16 Milyon Renge Sahip Aydınlatma

Philips - Livind Colours

Philips - Living Colors

Philips, aydınlatmada, ev, ofis, sokak, mağaza ve eğlence sektörleri dahil olmak üzere tüm yaşam alanlarında ihtiyaç ve beklentileri göre çözümler üretiyor. LED çözümler arasında ilgi toplayan ürünlerden biri 16 milyon farklı renk seçeneği sunan Living Colors (Yaşayan Renkler) adlı ürün. Bu ürün duvarınızın rengini istediğiniz anda değiştirerek farklı dekorasyon seçenekleri yaratılmasını sağlıyor.

Böylece ruh durumunuza göre ortam yaratabiliyorsunuz. Pek çok aydınlatma sistemlerine göre daha uzun ömürlü olan ve daha az enerji harcayan Philips LivingColors, evinizde birbirinden değişik ve renkli konseptler yaratabilmenizi sağlıyor. Philips LivingColors dokunmaya duyarlı uzaktan kumandası ile ışığın rengini, parlaklığını ve seviyesini kolayca ayarlayabilmenize imkan tanıyor. Büyük modelinde şeffaf ve siyah; küçük modelinde ise siyah, beyaz, altın ve gümüş renk seçenekleri bulunmaktadır.

Kaynak : www.arkitera.com

Ayrıntılı bilgi için;

www.lighting.philips.com

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.