Çanakkale Seramik Yepyeni Bond Koleksiyonu’yla Yine Muhteşem!

Dünyaca ünlü tasarımcı Harri Koskinen tarafından Çanakkale Seramik & Kalebodur için tasarlanan Bond Koleksiyonu UNICERA Fuarı’nda ilk kez görücüye çıktı.

Toprak, ateş, su ve havanın büyüleyici formlarından esinlenerek tasarlanan Bond Koleksiyonu ile Harri Koskinen, doğanın ritmini ve akıcı çizgilerini seramiğe taşıyarak farkındalık yaratıyor.

Bond Koleksiyonu, renkleri, kendine özgü biçim ve boyutları ile doğanın izlerini taşıyan çarpıcı atmosferler yaratmak için tasarlandı. Tasarım ruhunu tamamlayan renk seçenekleri ile doğadaki su, güneş, kum toprak ve kaya gibi öğelerin tonları ile karo seramikte hayat buluyor. Kar, sis, deniz, okyanus, kömür, kaya, güneş, toprak, kum ve vanilya gibi 10 farklı renk seçeneğiyle yaratıcığın ufkunu açıyor. 19,5X22 cm ebatlarıyla yumuşak ve uyumlu çizgileri, sıra dışı yüzeyi ve üç boyutlu üretim teknolojisi sayesinde iç bükey ve dış bükey karoların birlikte kullanılması ile Bond’un bütün güzelliği gözler önüne seriliyor.

Karo üzeri montaja imkân sağlayan rölyefsiz versiyonu da bulunan bu özel koleksiyon, tek bir formdan çok çeşitli mekan kompozisyonlarına imza atıyor.

Bond Koleksiyonu, yüzeylerde yarattığı ışık oyunlarıyla farklılığını gözler önüne seriyor. Koleksiyon, ton-sur-ton renk geçişleriyle, mekânlarda göz alıcı ışık gölge efektleri yaratacak şekilde zenginleştirildi. Detaylı bilgilere e-kale.com.tr web sayfasından ulaşılabiliyor.

İletişim:
Çanakkale Seramik Kalebodur
Adres: Büyükdere Cad. Kaleseramik Binası 34330 Levent
İSTANBUL – Türkiye
Telefon: 0212 270 70 00
Fax: 0212 283 28 07
Web sitesi: www.e-kale.com.tr

Kaynak: raf.arkitera

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.