Hem Dijital Saat, Hem Raf!

Dijital saat ve Raf

Teknolojinin hızla ilerlediği şu zamanlarda birçoğumuz CD’lerden dijital medya oynatıcılarına geçiş yapmış durumda. Ama bu CD koleksiyonumuza evimizin güzel bi köşesine yerleştirmeyeceğimiz anlamına geliyor değil mi?

Bu dahice tasarlanmış raf sistemi aynı zamanda dev bir LED saat. Bu iki özeliği bir arada bulundurabilmesi sayesinde depolama sorunlarınıza alternatif bir çözüm getirirken, zamanı dekoratif bi şekilde sunuyor. Bu dev saat her rakam için 7’şer çubuk ekran içeriyor. Bu rakamların içine de CD koleksiyonunuzu dilediğiniz gibi yerleştiebiliyorsunuz.

Ölçüleri 28″ (w) x 14″ (h) x 5″ (d) olan bu dev saatle, zamanı unutmanız pek mümkün gibi gözükmüyor. Ayrıca CD koleksiyonu yerine DVD, kitap, dergi deposu olarak kullanmanız da mümkün.

Bu dekoratif saat tasarımının ABD içerisinde üreticisi yok. Eğer toplu olarak sipariş etmek isterseniz Hong Kong’taki üreteticisi Anka ile iletişime geçebilirsiniz.

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.