Marks & Spencer’dan Evinize Renk Katan Detaylar

marksandspencer_EvKoleksiyonu 11marksandspencer_EvKoleksiyonu 33

Her zevke ve bütçeye uygun Marks & Spencer ev koleksiyonu bu sezonda da iddialı. Geniş ürün yelpazesine sahip markayla, şık ve zarif İngiliz tarzını yaz evinize taşıyabilirsiniz.

Marks & Spencer’ın 2009 yaz ev koleksiyonu, ufak dokunuşlarla evinizi renklendirecek detaylarla dolu. Klasik İngiliz stilinin yanında aksesuarlarla zenginleştirilen “Autograph” koleksiyonu, “Modern Koleksiyon” ve “Bahçe Koleksiyonu” da Marks & Spencer’ın farklılığını ortaya koyuyor. Geleneksel İngiliz tarzından esinlenilerek oluşturulan yaz koleksiyonu, bir yandan klasik stili içerisinde barındırırken, bir yandan da sade ve günlük kullanıma uygun seçenekler sunuyor.

marksandspencer_EvKoleksiyonu 44marksandspencer_EvKoleksiyonu 22

Nevresim takımları 99 TL.’den, süs yastıkları 49 TL.’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Çiçek motiflerinin uygulandığı çarşaf ve nevresim takımlarının yanısıra; lak, keçe ve ahşap gibi materyallerin kullanıldığı aksesuarlar Marks & Spencer’ın dikkat çeken ürünleri arasında. Sade ve çağdaş dünyayı yansıtan “Modern Koleksiyonu”nda saf kumaşlar ve organik şekiller koleksiyonun öne çıkan unsurları.

www.marksandspencer.com.tr

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.