Habitat’ın Organik Ev Tekstili Ürünleri

 

Habitat Organik Ev Tekstili Ürünleri

Habitat’ın sıcak ve samimi havasını hissettiren organik ev tekstili ürünleri, 2008 yazına damgasını vuruyor. Canlı desenlerle bezenmiş tekstil ürünleri, etnik motifleri modern çizgilerle harmanlayarak, Uzakdoğu ülkelerinin dinginliğini evlere taşıyor.

Uzun ömürlü,el dokuması ipekten yatak örtüleri, %100 Mısır pamuğundan üretilen nevresim takımları, canlı renkler ve doğadaki kontrast tonların kullanımı, odalara modası hiç geçmeyen bir şıklık katıyor.

Habitat’ın yumuşacık organik bornoz ve havluları, canlı renkleri ve desenleriyle, banyoların yanı sıra plajlarda da varlığını hissettiriyor. Geleneksel Hint motifleriyle süslü el dokuması yolluk ve halılar, evlerdeHabitat farkını hissettiriyor.

Swash nevresim takımı
Modadan alınan ilhamla, Habitat için Sarah Swash ve Toschio tarafından tasarlanan Swash Nevresim Takımı, boyama ve grafik tekniklerini birleştiriyor. Canlı grafik çizimleri yumuşak boyama teknikleriyle buluşturan takım, yatak odalarında modern bir etki yaratıyor.

Organik havlu ve bornoz takımları
Habitat’ın %100 organik, pamuklu banyo havluları ve bornoz takımları,geniş renk seçenkleri, bordürlü modelleri ve yumuşacık dokusuyla lüks içinde şımartıyor.

Wedding Dhurrie kilimler
Hintli el sanatı ustalarının yeteneklerini sergilemek için özenle ürettiği kilimler, “Jail Dhurries” adı verilen geleneksel desenlerle dokunuyor.

Mekanlarda büyülü bir atmosfer yaratması amacıyla RMC tarafından Habitat için tasarlanan kilimler, her motiften tek bir adet üretiliyor.

kaynak: www.evdose.com

About author View all posts

gkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Eric Chou