Petra Halı Tasarımları ile Zeminlerinizi Zenginleştirin

Petra

Petra - Kahve Kaplama Halı

Petra

Petra - Kırmızı Kaplama Halı

Petra

Petra - Yeşil Kaplama Halı

Petra, dünyanın önde gelen kontrat halı üreticilerinden Desso Bv ve Armstrong Dlw‘nin Türkiye Genel Yetkilisi. Desso/Armstrong Dlw Türkiye olarak Petra, müşterilerinin tüm beklentilerini kaliteden ödün vermeden gerçekleştirmek için her gün çalışmalarını sağlam adımlarla arttırarak sürdürüyor. Dayanıklılık, sağlık, ürün/renk çeşitliliği ve özel desen uygulamaları ile iç mekan zemin tasarımlarında estetik ve konfor sağlamanın yanı sıra, yeşil bina puanlama sistemlerinde halı ürünlerinde alınabilecek en yüksek puanın alınmasına katkıda bulunuyor.

Sürdürülebilir ürünler üretmeyi sosyal sorumluluk adına firma prensibi benimsemiş olan Desso, Cradle to Cradle-Beşikten Beşiğe sürdürülebilir ürünler konseptine uygun üretim yapan ilk halı firması. Tüm bu artılar müşterilere ek bir maliyet getirmeden sunuluyor. Daha pek çok sebeple, 80 yılı aşkın senedir, dünyanın pek çok yerinde mimarların ve mühendislerin vazgeçilmez tercihi oluyor.

Ofisler, oteller, alışveriş merkezleri, mağazalar, kafeteryalar, restoranlar, bankalar, havaalanları, sinemalar, kütüphaneler, toplantı ve konferans salonları, hastaneler, okullar, camiler, evler, kamu binaları, yolcu gemileri, uçaklar, beton zeminler, yükseltilmiş döşemeler vb. mekanlarda uygulanabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için : www.petratr.com

kaynak : raf.com.tr

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.