Sertex’le Döşemelik Kumaşta Yeni Bir Dönem

Sertex Döşemelik Kumaş

Flokser Group’un genç markası Sertex; kumaş satıcılarına ürün stoğu yaptırmadan kazanç sağlayacak bir sistemle sektördeki yerini almaya hazırlanıyor. Bu gelişme; evinize kumaş seçerken daha fazla seçeneği ve daha hızlı çözümü de beraberinde getirecek nitelikler de taşıyor.

Çok beğendiğiniz koltuğunuzun kumaşı eskidi ve yıprandıysa, modası geçtiyse ya da bir yenilik arıyorsanız; soluğu size en iyi çözümü sunacağına inandığınız bir kumaşçıda alabilirsiniz. Bu andan itibaren; farklı kumaş seçeneklerine, süetten deriye dek bir çok alternatife ulaşmanız mümkün… Özellikle; uğradığınız yer, yüzyılın satış sistemi franchising’i Sertex bünyesinde benimseyip uygulayan bir yatırımcı ise…

İç dekorasyonda farklı tatları hızlı bir şekilde evinize taşımak amacıyla yapılandırılan Sertex ile ilgili olarak Flokser Group Başkanı Rafet Tükek’ten bilgi aldık. 1982 yılında İstanbul’da kurulan Flokser Group; kaplama kumaş, suni deri, süet (floklu kumaş) üreticisi ve ihracatçısı olarak hizmet üretiyor. Beş kıtada 54 ülkeye ihracat yapacak bir kapasiteye ve teknolojiye sahip olan kuruluşun bünyesinde oluşturulan Sertex markası, franchising satış kanalı oluşturma stratejileri ile sektöründe farklı bir yerde konumlanmayı şimdiden başarmış. Kumaş satıcılarının stoksuz çalışma avantajı bile, başlı başına önemli bir adım olarak belirginleşiyor.

Rafet Tükek’in verdiği bilgilere göre; Sertex Satış Sistemi ile yüzlerce desen ve dokudaki kumaşın yanı sıra, Genetic ve Antelope adlı koleksiyonlar da beğeniye sunuluyor. Markanın satış sistemindeki stok, sipariş ve teslimat üçgeninde, iş ortaklarına önemli noktalarda bol kazanç fırsatları yaratılıyor.

Sistemin avantajları arasında Sertex patentli seçkin koleksiyonlar yalnızca bu kanalda satılacak olması, satıcıların hiçbir fiziksel depolama alanına ihtiyacı olmaması, modası geçmiş atıl ürün probleminin ortadan kalkması, pazarlama çalışmalarının minimum maliyetlere çekilmesi gibi maddeler sayılabiliyor. Sistemin evindeki ihtiyaçları için kumaş alacak olanlara da önemli faydaları bulunuyor. Sertex standlarında bulunan tüm çeşitlerin İstanbul içine 24, İstanbul dışına ise 48 saat içerisinde ve adrese teslim edilecek olması ile bekleme süreci çok azalıyor. Ayrıca özel tasarlanan standlar ve teşhir araçları ile de etkin ve kaliteli sunumlar sergileniyor.

Genetic ve Antelope ile eviniz değişecek…

Rafet Tükek; Sertex’in 2008 koleksiyonunda yer alan iki özel seriyi, Genetic ve Antelope’u Home Showroom okurları için anlattı. İşte bu iki koleksiyonun özellikleri:

Genetic:
Döşemelik koleksiyonunda yer alan ve yeni geliştirilen Genetic Deri; üst yüzey görünümü, kıvrımları, yan kesit dokusu ve alt yüzey görünümü ile doğal deri mükemmelliğinde üretilmiş. Ürünün mekanik özellikleri, kopma, yırtılma, uzama ve sürtünme değerleri de doğal deri ile aynı… Genetic Deri’nin en önemli özelliklerinden biri de gerçek deride olduğu gibi nefes alabilmesi… Anti bakteriyel özelliği ve nano teknolojinin üstünlüklerine ek olarak; gerçek deride olmayan bir özelliği daha bulunuyor: Tükenmez kaleme karşı kolay temizlenebilirlik… Koleksiyon 5 yıl garanti ile satışa sunuluyor.

Antelope:
Kendine has dokusu ve akıllı kumaş özellikleri seçkin bir koleksiyon olarak karşımıza çıkan çalışma; adını aldığı Antelope derisinin doğal yumuşaklığını ve zarafetini taşıyor. İlk gün görünümünü kaybetmemesi, soyulmaması ve aşınmaması da koleksiyonun değerini artırıyor. Antelope, bulunduğu ortamlarda oluşabilecek tüm bakteri ve lekelere karşı güçlü bir koruma sağlıyor. Şarap, kahve, çay, hardal, salça gibi lekelere karşı kolay temizleme özelliğinin olması da evlerde yaşanacak küçük kazalardan hasarsız kurtulmayı sağlıyor.

İletişim:
Telefon: 0 212 866 49 00 ext.1212

Fax: 0 212 771 32 37

Adres: Ürgüplü cad. No 1 34555 Hadımköy – İstanbul/Türkiye


kaynak: homeshowroom

About author View all posts

gkc

2 CommentsLeave a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.