Uyku Kalitesinde Pozitif Değişim: Climabalance

Maya Tekstil - Clima Balance

Maya Tekstil - Clima Balance

Uyku ve uyku ortamları yeniden tanımlanıyor. Doğal ve sağlıklı uykunun pozitif yansımaları yavaş yavaş keşfedilmeye başlandı. Bilimsel çalışmalar konfor ile birlikte sağlıklı uykunun koşullarını araştırıyor. Oysa bazen hayatımızda mükemmel denilebilecek yenilikler doğanın basit kuralları üzerine kurulmuş. Hava kontrol hattı ile yaratılan ClimaBalance sistemi de böyle bir yenilik. Doğal klima etkili Penelope ClimaBalance yorganlar inanılmaz bir konfor hissi yaşatırken sağlıklı bir yaşamın anahtarını da veriyor.
ClimaBalance etki nedir?
ClimaBalance, uyku araştırmalarındaki doğanın ve bilimsel incelemelerin ideal kombinasyonu olan bir hava kontrol sistemidir. Klasik koşullarda uyku esnasında yükselen vücut ısısı ile terleme olur. Böylece nem oranı giderek artarken, nem artışına paralel ısı oranı da artmaya devam eder. ClimaBalance üzerindeki hava kontrol hattı delikleri uyku ortamındaki ısıyı ve nemi en uygun seviyede tutar. Fiziksel olarak ısınıp yükselen hava ile birlikte nem, hava kontrol deliklerinden çıkarak yataktan atılırken, çift kanallı havalandırma ünitesi ile de soğuk havanın içeri girmesi engellenir.

Sonuçta sizin için doğal klima sistemi sağlar, ısı ve iklimi mükemmel bir dengede buluşturur.
Kaz tüyü ile ClimaBalance birleşince…
Uykunun en önemli noktası uzun ve deliksiz uyuyabilmektir. Kaz tüyü ClimaBalance yorganlar, vücut ısısıyla uyumlu özellikleri sayesinde diğer uyku ürünlerine göre üç kat daha fazla havalandırma etkisine sahiptir. Son derece kuru ve nemsiz uyku ortamları yaratan kaz tüyü ClimaBalance yorganlar, özellikle uyku esnasında terleyenlere öneriliyor. Ayrıca nemin vücuttan bu hız ve seviyede atılması, organizmanın yenilenmesine yardımcı olarak bünyeyi dinçleştiriyor. Doğal dolgu malzemeli ClimaBalance yorganlar sayesinde Anti-Aging ve yenilenme siz uyurken bile devam ediyor. Bilimsel formülü sayesinde uykuyu saf bir huzura dönüştürüyor.
Alman Bilimsel Araştırmalar Enstitüsü tarafından test edilen ve onaylanan ClimaBalance yorganlar Kervan, Özdilek ve PENELOPE bayilerinde satışa sunuluyor. Ülkemizdeki uyku kültürünün öncü ismi MAYA TEKSTİL ürünleri hakkında detaylı bilgi almak ve en yakın bayileri öğrenmek için www.mayatekstil.com web adresi ziyaret edilebilir veya 0 (216) 561 20 02 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.