İstikbal ile Zarif Mekanlar

İstikbal Icon Yemek Odası Takımıİstikbal Yatak Odası

İstikbal Ekol Salon Maxi Takım 2.484 YTL

Göz yormayan ancak keyifli bir bütünlük sunan mekanlar, modern dekorasyon anlayışının bir parçası… İstikbal koleksiyonlarından derlediğimiz bu ev düzenlemesi de rahat çizgisi ve pratik kullanım detayları ile günümüz insanının beklentilerine yanıt veriyor.

 İstikbal Ekol Salon Takımı

Yemek odası; İstikbal’in 2008 konseptlerinden Icon’un Iguana renk seçeneği ile değerlendirilmiş. Modelin göze çarpan ilk ünitesi, güçlü duruşu ile masası… Ahşabın özündeki kavramları mekana aktaran masada ayakların güçlü formu ve yüzeyin sade dokusu dikkat çekici… Modelde yer alan vitrin, konsol gibi modüllerde şeffaf camın görsel etkisine yer verilmiş. Vitrin dikey olarak cam ve ahşap kapaklı iki bölümde kurgulanmış. Konsolun aynası, gövdeye entegre tasarlanmış. Şık TV sehpası; farklı ölçülerde TV’ler için yeterli alan sunuyor. Raf bölümlerinde ise duvara monte ünite ile hareket elde edilmiş.

Salon kurgusu Ekol maksi takım ile tamamlanmış. Ahşap, deri, kumaş ve metal; bir bütün olarak takımda yer bulmuş. Kol kısımları deri ile kaplı üründe; oturma ve sırt minderleri özel kumaşlarla kaplanmış. Kolçakların ahşap formu, ayaklardaki metal uygulama ile şık bir tezatlık sergiliyor.

Yatak odasında da Icon modeli düşünülmüş. Gövdede ve kapak, çekmece gibi detaylarda iki renk kullanılarak mekan rahatlatılmış. Komodinler çift çekmeceli ve yeterli saklama alanına sahip… Metal kulplar, çekiciliği artırıyor.

Gardırobun kapaklardan bağımsız çekmeceleri kullanım kolaylığı sağlıyor. Şık kapak uygulaması, bu üniteyi mekanın merkezi haline getiriyor. İç hacmi geniş tutulan ve işlevsel bölmelerle desteklenen modül; güçlü formu ile de dikkat çekiyor.

www.istikbal.com.tr

homeshowroom

About author View all posts

gkc

1 CommentLeave a comment

  • Resital Mobilya olarak başladığımız bu yolculuğu, müşteri odaklı bir anlayışla ve ilkelerimize azami riayet ederek sürdürmek arzusundayız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.