Kararsız Havalara Twin Platin Yorgan

Maya Tekstil - Penelope Twin Platin

Penelope Twin Platin

“Bir sıcak bir serin” sonbahar kendini iyice hissettirmeye başladı. Giderek kısalan günler, sıcaklıktaki ani iniş çıkışlar, rutubet ve hava basıncındaki değişimler ile birlikte metabolizmanın da etkilendiği bir döneme girdik. Vücudun yeni mevsime adaptasyon süreci, en temel ihtiyaçlardan olan uyku kalitesini de etkiliyor. Sağlıklı ve kaliteli bir uyku için geliştirilen PENELOPE Twin Platin kaz tüyü yorgan, kararsız havalar için özel olarak üretildi. Birbirine çıtçıtlı iki yorganın birleşiminden oluşan PENELOPE Twin Platin yorgan, ayrılabilir özelliği ile sonbahar havalarında uykunuza kalite ve konfor katıyor. İki parçadan oluşan Twin Platin yorgan, soğuk havalarda birleştirilerek yeni bir yorgan ihtiyacını da karşılıyor.

Sonbahar havasına uyum sağlamaya çalışan vücudun ısı derecesini dengeleyen Twin Platin kaz tüyü yorganın hydroscopic yapısı vücudun nefes almasını sağlıyor. Böylece vücudun bir taraftan ısınırken, diğer taraftan da terlemesi önleniyor. Kaz tüyünün eşsiz dokusunu, yumuşaklığını ve hafifliğini taşıyan Twin Platin yorgan, uykuya tarifsiz bir keyif katıyor. Yüzde yüz tüy geçirmeyen jakarlı saten kumaş kaplı Twin Platin yorgan, şık tasarımı ile de yatak odalarını süslüyor.

Kervan, Boyner, Özdilek ve PENELOPE bayilerinde satışa sunulan Twin Platin yorgan, talimatlara uyulduğunda 15–20 yıllık kullanım ömrü ile de çok ekonomik. Ülkemizdeki uyku kültürünün öncü ismi MAYA TEKSTİL ürünleri hakkında detaylı bilgi almak ve en yakın bayileri öğrenmek için www.mayatekstil.com web adresiziyaret edilebilir veya 0 (216) 561 20 02 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.