Bellona Halı’dan Yepyeni Dekoratif Halılar

 

Bellona Halı’dan Yepyeni Dekoratif Halılar

Bellona Newline Halı boyut:80×310

Fiyat: 120ytl

 

Bellona Halı; her mekan için farklı çözümler üreten dekoratif modelleriyle, yeni sezonda minimalizmi evlerinize taşıyor. Tasarımlardaki desen ve renk uyumları, evinizin dekorasyonunu canlandıracak muhteşem bir görünüm sağlıyor.

 

Bellona Shagy Halı

Bellona Shagy Halı boyut: 120×180

Fiyat: 124,20 ytl

 

Bellona Halı kreasyonlarında eğlence, neşe, mutluluk gibi kavramlar üzerinde durmuş. Özellikle Positive Life, Positive Newline, Positive Shagy ve Shine modellerinde bu hissediliyor. Carisma serisi Ceremony’deki ağırlığıyla, Kristal serisi Papatya, Miami, Tuana çeşitleriyle farklı duyguları da mekana taşıyor.

Bellona Tweety Halı

Bellona Tweety Halı boyut: 80×125

Fiyat: 45,60 ytl

Bellona Halı; yatak odaları için Kristal ve Positive Life’ı, banyolar için Fantasia serisindeki Bonnie, Diamond, Zeta, Festa modellerini öneriyor. Ayrıca Tweety, Bugs Bunny, Tom&Jerry ve Smiley gibi sevimli hayal kahramanları bebek odalarına, Positive serisindeki tasarımlar da genç odalarına konuk oluyor.

bellona.com.tr 

About author View all posts

gkc

4 CommentsLeave a comment

  • benim odamda bellonadan haımda benim odam favori genç odası nabeerrr siizin warmı genç odanız tam 2.600 tl werdim ben o takıma şimdi de çilekten florayı almayı düşünüyorum allah olmayanlarada wersin:D:D

  • Bellona Shagy halının keşke 80*200 veya 80*150 ebatlarında da olsaydı kesin alırdım.

  • merhaba ben Bellona Shagy Halı boyut: 120×180 var ama birtane daha almak istiyorum fakat bulamıyorum bana yardımcı olabilirmisiniz

  • Bellona Shagy Halı boyutda 2. adet:3.68 m2 halısına bakıyorum ama bulamadım. Shagy Halı bulmama bana yardımcı olurmusunuz. tşk’ler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.