Merinos Halılarda İndirim Kampanyası

Merinos, tüm halılarda % 55’e varan indirimlerle ve kredi kartlarına özel taksit seçenekleriyle evlerinizi süslemek, farklı bir hva katmak için modern, klasik ve çocuk odası için üretilen 19 halı grubuyla ve değişik ürün yelpazesiyle sizleri bekliyor. Çocuğunuzun odasını çeşitli çizgi film karakterli halılarla hayal dünyasını yaşatabilir, modern halı çizgileriyle sade bir ortam yaratabilir veya işlemeli osmanlı desenleriyle klasiği her yönden yaşayabilirsiniz.

Işıl Halı : Türkiye’de ve dünyada bir ilk; metrekarede 650.000 ilme ucu sıklığında, 12 mm hav yüksekliğinde, %100 akrilik iplikle, iplik uçlarına özel bir sistemle transfer edilen ve sökülmesi mümkün olmayan gümüş simlerle zenginleştirilerek bilgisayarlı en son teknolojik tezgahlarda mekanlarınıza özel olarak dokunmuştur.

Tebriz Halı : Metrekarede 1.000.000 ilme ucu sıklığında Merinos tarafından hazırlanan özel ipliklerle İpek halı görüntüsünde bilgisayarlı en son teknolojik tezgahlarda mekanlarınıza özel olarak dokunmuştur. Tebriz kalitesindeki halılarımız, saçaklı olarak dokumaktadır.

Çocuk Halısı : Metrekarede 500.000 ilme ucu sıklığında , 11 mm hav yüksekliğinde , 6 ana renk yün tuşeli %100 akrilik iplikle, bilgisayarlı en son teknolojik tezgahlarda en değerli varlıklarımız için dokunmuştur.

Ayrıntılı bilgi için : www.merinos.com.tr

About author View all posts

brc

2 CommentsLeave a comment

  • Kurban Bayramında 1. kalite halınızı almak için araştırma yapmıştım 2. tane 3 metrelik yolluk 1tanede 125- 2 metrelik halı için 600ytl lik fiyat vermişlerdi .İndirime girdiğinizde aynı halıları almak için gittiğimde gene 600 ytl hesap çıkarttılar. Bu indirim ürünlere nasıl yansıdı anlayabilmiş değilim ? ( İndirimin o HALILAR İÇİNDE GEÇERLİ OLDUĞU SÖYLENDİ Müşteri olarak kendimi kandırılmış hissettim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Eric Chou