Hafele’den Domuz Gribine Karşı Kapı Kol ve Kilit Seti

 

Hafele - Pigio Kapı Kolu

Hafele - Pigio Kapı Kolu

Uzmanlar, sağlığımızı korumak için her şeyin ötesinde kirli yüzeylerle en çok temasta olan ellerimizi sık sık yıkama yöntemiyle kişisel hijyenimizi korumanın önemli olduğunu özellikle dile getiriyor.  Virüsle bulaşan hastalıklarda el hijyeni kilit önem taşısa da genel kullanıma açık kalabalık mekanlarda, özellikle kapı kolları gibi mikrop tutan yüzeylerle teması önlemek neredeyse imkansız. Hafele bünyesinde yer alan markalardan Meroni’nin hijyenin önem kazandığı hastane, poliklinik ve laboratuar gibi mekanlar için geliştirdiği Pigio topuz kapı kolu ve kilit seti, benzersiz bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

Patojen mikroorganizmaların yayılma riskini azaltmak için geliştirilen ürün, mimarlar ve proje yöneticileri tarafından da yoğun talep görüyor. Pigio topuz kol ve kilit seti, sağlık yapıları, ofisler, okullar ve genel kullanıma açık tüm diğer projelerde öncelikle tercih edilen ürünler arasında.

Pigio, elleri kullanmadan omuzla ya da kalça hareketiyle açılmasını sağlayan mekanizmasıyla, acil çıkışlarda kullanıma uygunluğunu belirten  CE EN 179 sertifikasına sahip ilk Avrupalı kilit sistemi. Kapıları açmak için ellerin kullanılmasını gerektirmeyen Pigio’yu Hafele, hijyenin ve patojen mikroorganizmaların yayılımını engellemenin zorunlu olduğu  tüm toplu kullanım alanları için öneriyor.

ayrıntılı bilgi için : www.hafele.com.tr

kaynak : www.yapi.com.tr

About author View all posts

brc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.